Vágner Ákos polgármester a helyszínen tájékozódott a hétfő éjszaka felcsapott tűz utáni helyzetről.
Mint arról az Eger Hírek is beszámolt napközben, hétfőn éjszaka tűz ütött ki a Benedek Elek Óvoda Ovi-vár Tagóvodájában. A lángok vélhetően elektromos zárlat miatt csaptak fel az intézmény konyhájában. A szakemberek szerint perceken múlt, hogy a tűz nem érte el a gázvezetékeket és nem történt robbanás – számolt be a részletekről Vágner Ákos polgármester, aki a közösségi oldalán kiemelte: a legfontosabb, hogy senkinek sem esett baja! A részletekkel kapcsolatban megjegyezte, hogy az óvodában 141 gyermek cseperedik, akiknek egy része
a következő napokban a Joó János óvodában kap ellátást, de páran – egy alapos takarítás után – az óvoda felső szintjére visszatérhetnek. Az alsó szint azonban teljeskörű felújításra szorul.
Vágner Ákos kiemelte azt is, hogy ma a helyszínen egyeztette a részleteket az intézmény vezetőivel, a héten pedig a Városüzemeltetési irodával is felveszi a kapcsolatot, hogy mielőbb elkezdődhessen a felújítás.
– Köszönet a szülők türelméért, s hála a tűzoltók gyors és eredményes munkájáért! – zárta posztját a polgármester.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!











