Mától hivatalosan is Vágner Ákos Eger polgármestere

Állománygyűléssel indult a munka. „Az ajtóm minden dolgozó előtt nyitva áll!” – írja legfrissebb, közösségi oldalára feltöltött posztjában Vágner Ákos. Mint azt a polgármester megjegyezte, a mai hivatali állománygyűlésen mindenkitől azt kérte, bátran mondja el a véleményét, javaslatát. Én mindig nyitott leszek a párbeszédre. – emelte ki Vágner Ákos, majd hozzátette: A hivatalban is az … Bővebben: Mától hivatalosan is Vágner Ákos Eger polgármestere