Lépjen kapcsolatba velünk

A szépkorúakat köszöntötték a Városházán

Idős Eger

A szépkorúakat köszöntötték a Városházán

Ez a cikk több, mint 1 éve és 8 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Isten éltesse a szépkorúakat! – írta Vágner Ákos a közösségi oldalán abból az apropóból, hogy az időseket köszöntötték az egri városházán.

Mindennapjainkhoz az elődök példáiból meríthetünk erőt, hitet és bátorságot. Köszönjük, hogy utat mutatnak, hogy rohanó világunkban arra is tanítanak, hogyan ajándékozhatjuk meg egymást az élet talán legfontosabb kincseivel: figyelemmel, szeretettel – fogalmazott a városvezető.

Mint kiemelte:

Megtisztelő volt a városházán időseinket üdvözölni, az külön öröm, hogy a hallgatóság soraiban édesanyám tekintete is ott ragyogott. Polgármesterként azt a célt is kitűztem a következő esztendőkre, hogy az idősebb generáció szerves része legyen a város mindennapjainak. Eger egy olyan hely legyen, ahol időseink is jól érzik magukat. Ahol tudják, hogy nem hagyjuk magukra őket. Ezért is fogok dolgozni! Köszönet, hála, tisztelet időseinknek.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Város kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL