A mai nappal megkezdte munkáját eger új jegyzője, aljegyzője és a gazdasági iroda vezetője. A hírt Vágner Ákos polgármester közölte közösségi oldalán.
Mint azt a város első embere írja, teljes a polgármesteri hivatal vezetőségének apparátusa. Kulcsszereplők érkeztek a fedélzetre.
Ma megkezdte munkáját dr. Barta Viktor, a hivatal új jegyzője, valamint Kuruczné dr. Farkas Zita, aljegyző és Vincze Adrienn, gazdasági irodavezető.
Hozzátette:
„Október 1-jén volt az átadás-átvétel, vagyis mindössze 15 munkanap alatt helyén a csapat. Közösen dolgozunk Egerért!„
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















