Lépjen kapcsolatba velünk

Február 15-ig lehet jelentkezni a felsőoktatásba

Felvételi egyetem

Február 15-ig lehet jelentkezni a felsőoktatásba

Ez a cikk több, mint 1 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Február 15-én éjfélig lehet jelentkezni az ősszel induló alap-, osztatlan és mesterképzésekre, illetve felsőoktatási szakképzésekre a felvi.hu oldalon elérhető E-felvételiben – közölte az Oktatási Hivatal (OH) kedden az MTI-vel.

Azt írták: a felvi.hu honlapon közzétett felvételi tájékoztatóban a jelentkezéshez szükséges valamennyi információ elérhető, illetve a meghirdetett képzések között a teljes képzéskínálat. A szakkereső, a pontszámító kalkulátor, statisztikák és egyéb tájékoztató anyagok további segítséget nyújtanak az érdeklődőknek a jelentkezési folyamatban – jegyezték meg.

Hozzátették: a felvételizőknek február 15-én éjfélig kell lezárniuk (hitelesíteniük) jelentkezésüket, Ügyfélkapu+ vagy Digitális Állampolgárság Program (DÁP) alkalmazásának segítségével.

A közleményben emlékeztettek: díjmentesen három jelentkezési hely jelölhető meg, további három jelentkezési hely választása esetén 2000-2000 forint kiegészítő eljárási díjat kell fizetni. A kiegészítő eljárási díj befizetésére a lezárt (hitelesített) jelentkezések esetében a jelentkezési határidőt követően, azaz február 16-tól 15 napig lesz lehetőség.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Egyetem kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL