Lépjen kapcsolatba velünk

Új igazgató a Dobó István Vármúzeum élén

Novákné mlakár zsófia

Új igazgató a Dobó István Vármúzeum élén

Ez a cikk több, mint 1 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Novákné Mlakár Zsófia személyében új vezető folytatja a munkát a Dobó István Vármúzeum élén – közölte Vágner Ákos polgármester a közösségi oldalán.

Zsófiát nagy hivatástudat vezérli pályáján. Határozott, céltudatos történész-muzeológus, aki 2019-től munkatársa a várnak, a Tudományos és gyűjteményi osztály vezetője, 2023-tól a múzeum szakmai igazgatóhelyettese. Kiváló vezetői képessége, sokrétű szakmai tapasztalata is garanciát jelenthet arra, hogy a vár sikeres működtetésében előre lépjünk, s hogy az előttünk álló egy milliárd forint értékű fejlesztések zökkenőmentesen elindulhassanak. Erőt, kitartást, eredményes munkát kívánok!

– fejette ki Vágner Ákos.

Zárásként Ringert Csabának, a Vármúzeum előző igazgatójának, aki március végéig irányítja az intézményt sok sikert kívánt az új megbízatásához!

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Város kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL