Minden követ megmozgattunk Eger sportéletéért – írja közösségi oldalán Vágner Ákos.
Városunk nagy sportklubjai nehéz anyagi helyzetbe kerültek, van köztük olyan, amely segítség nélkül a megszűnés szélére sodródna – írja posztjában a városvezető, aki emlékeztetett, hogy az önkormányzat 2025-ös költségvetése szűkös, az alapműködésen túl nem biztosított a sporttal összefüggő feladatok ellátása, ezért más megoldást kellett keresni.
Hozzátette:
– Biztató egyeztetéseken vagyunk túl, 1-1,5 hónapon belül rendeződhet a kézilabda, az úszás, a vízilabda és a foci helyzete. Ez többről szól, mint sport! Egernek szüksége van azokra a közösségekre, melyeket ezek az egyesületek kovácsolnak! Melyek példát adnak kitartásból, alázatból, s időről időre bizonyítják a csapatmunka mérhetetlen erejét!
– Együtt írjuk tovább városunk sportsikereinek történetét! Hajrá, Eger! – zárta bejegyzését Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!











