A füzesabonyi vasútállomás mosdójában indult meg a szülés egy nőnél 

mentőhelikopter

Egy helikopter hangjára ébredtek a lakók Füzesabonyban. Egy szülés előtt álló nőhöz riasztották a mentőket. Kedd reggel mentőhelikopter zúgására ébredtek az Arany János út lakói Füzesabonyban. A légi mentőegységet azért riasztották mert a vasútállomás mosdójában egy kismamánál megindult a szülés. A helyszínre kettős esetkocsi is érkezett, a várótermet és a buszpályaudvart a rendőrség lezárta az … Bővebben: A füzesabonyi vasútállomás mosdójában indult meg a szülés egy nőnél 

EgerHírek

A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba

A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba