Lépjen kapcsolatba velünk

Módosult a forgalmi rend az Árpád úton

Vizmu

Módosult a forgalmi rend az Árpád úton

Ez a cikk több, mint 11 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Változott a forgalmi rend Egerben az Árpád-Szvorényi-Koháry utcák kereszteződésénél, ugyanis július 14-én megkezdődött az itt lévő ivóvízhálózat rekonstrukcióját. A rekonstrukció második ütemében az Árpád úton a déli irányból érkezők csak a belső sávot használhatják – közölte a Heves Megyei Vízmű.

Kérjük az erre közlekedők fokozott figyelmét, valamint türelmét a munkálatok ideje alatt – teszik hozzá.

A munka a 25-ös főút hálózatának és az útpályának felújításához kapcsolódik. A várható befejezése augusztus 31.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közlekedés kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL