Három Sportiskolás az athéni U-17-es világbajnokságon

Hétfőtől vasárnapig Athénban rendezik az U17-es világbajnokságot. A 18 fős magyar csapatban három egri szerepel. Az Egri Városi Sportiskola-KIMBA színiben áll szőnyegre Kanczy Bálint, Kovács Keve és Juhász Imre. A magyar kötöttfogású csapat egyik szövetségi edzője, Madarasi Gábor világbajnokság előtt úgy fogalmazott az agriasport.hu-nak: az elsőszámú cél, hogy minél több meccset nyerjenek a srácok, és … Bővebben: Három Sportiskolás az athéni U-17-es világbajnokságon