A siker a közönség szavazatán múlik, szeptemberben kiderül, hogy Csathó Norbert kapja-e az leismerést.
Kollégánkat, Csathó Norbertet is jelölték az idei Kaszás Attila-díjra – tudatta a Gárdonyi Géza Színház.
Azt írták, a díj létrejöttének célja a fiatalon elhunyt színművész emlékének ápolása, s a magyar nyelven játszó színművészek szakmai és közéleti munkájának elismerése.
Csathó Norbert az évek során az egri teátrum egyik sokoldalú művészévé, tevékeny tagjává érett. Az elmúlt évadban a közönség többek között az Anconai szerelmesek, a Lököttek, vagy a Kolontos Palkó című előadásaikban láthatta. Az évad végén a társulattól megkapta az “Évad művésze” elismerést.

A Kaszás Attila-díjra való jelölés több fordulóban zajlott. A végső szavazás a közönséget illeti! Norbi mellett Bakonyi Csilla és Sodró Eliza színművészek szerepelnek a jelöltek között, SZAVAZNI SZEPTEMBER 4-ig lehet online, a díj hivatalos oldalán: www.kaszasattiladij.hu
Az elismerés szeptember 9-én, a 2025. évi Országos Színházi Évadnyitón, a Debreceni Csokonai Nemzeti Színházban kerül átadásra.

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















