Meglepő eset történt tegnap Egerben: a Vécseyvölgy utcai trafibox mindössze egy órán belül négyszer is bemérte ugyanazt a járművet, amely minden alkalommal túllépte a megengedett sebességhatárt.
A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint a sofőr összesen 240 ezer forint bírságra számíthat a szabálysértések miatt.
A rendőrség felhívta a figyelmet arra, hogy a tanévkezdés időszakában a megszokottnál is nagyobb óvatosság szükséges: ilyenkor megnövekszik a gyalogosforgalom, különösen a diákok jelenléte miatt. Ezért különösen fontos a közlekedési szabályok, köztük a sebességhatárok betartása.
„Arra kérjük a járművezetőket, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek, hogy mindenki biztonságban hazaérjen” – hangsúlyozták a közleményben.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















