Magyarország Kormánya elkötelezett az egri vár fejlesztése mellett – írta közösségi oldalán Vágner Ákos polgármester Magyar Levente miniszterhelyettes egri látogatása kapcsán.
Az egri vár nemzetünk számára a hűség, a bátorság és az összefogás örök szimbóluma. Büszkék vagyunk elődeinkre, nagyjainkra, ahogyan arra is, hogy az egri vár napjainkban a közösségi élet és a kultúra egyik meghatározó helyszíne. Köszönet Magyarország Kormányának a támogatásért! Magyar Levente miniszterhelyettes úrral egyetértünk abban, hogy a fejlesztések nyomán nemzeti emlékhelyünk ismét méltó arcát mutathatja
-írta a polgármester.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















