A Bródy Sándor Könyvtár elnyerte a „Legjobb digitálisszolgáltatás-népszerűsítés” díjat a Kulturális és Innovációs Minisztérium, az Országos Széchényi Könyvtár, a Könyvtári Intézet és a Petőfi Kulturális Ügynökség közös Könyvtári Kihívás pályázatán!
A különdíj annak a munkának az elismerése, amelyet az egri könyvtár a digitális szolgáltatások – például a CloudLibrary, Qulto eCard és VPN – népszerűsítéséért végzett. A könyvtár a közösségi médiában, online akciókkal és interaktív tartalmakkal mutatta meg, mennyire sokoldalú és modern intézmény – számolt be róla közösségi oldalán az egri önkormányzat.

A díjat az Országos Széchényi Könyvtárban Gál Judit, Eger alpolgármestere jelenlétében vette át a könyvtár vezetősége Hankó Balázs minisztertől és Vincze Máté helyettes államtitkártól.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














