Heves városa adott otthont a Heves Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület éves díjátadó ünnepségének, ahol méltó módon köszöntötték mindazokat a fiatalokat, akik a Diákolimpia versenyein dobogós helyezést értek el. A rendezvény nemcsak a kiváló sportteljesítményeket állította középpontba, hanem azokat a pedagógusokat is, akik odaadó munkájukkal segítették a diákokat a siker útján.
Eger városát Gál Judit alpolgármester képviselte, kiemelte: az egri fiatalok teljesítménye példaértékű, és nagyban hozzájárul a város sporthírnevének erősítéséhez.
Eger városa büszkén tekint fiatal sportolóira, akik teljesítményükkel nemcsak saját iskolájuknak, hanem az egész közösségnek dicsőséget szereztek – számolt be az eseményről közösségi oldalán az egri önkormányzat.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














