Fokozott rendőri jelenlétre és ellenőrzésekre kell számítani Heves vármegye teljes területén a következő napokban – írja a police.hu szakportál.
A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2026. március 16-án 0 órától egészen március 23-án 0 óráig Heves vármegye közigazgatási területén.
A rendőrség közlése szerint az akció célja elsősorban a jogsértő cselekmények megelőzése, felderítése és megszakítása, valamint a közrend és a közbiztonság erősítése.
Az ellenőrzések során kiemelt figyelmet kap:
- a kábítószer-kereskedelem elleni fellépés,
- a közlekedésbiztonság javítása,
- az ittas járművezetők kiszűrése,
- valamint a fokozott közterületi rendőri jelenlét.
A rendőrség a következő napokban a vármegye több pontján végezhet ellenőrzéseket, ezért a közlekedők és a lakosok is gyakoribb rendőri intézkedésekre számíthatnak az utakon és közterületeken.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!












