Lépjen kapcsolatba velünk

Jön a megoldás a gigadugóra – hétfőtől megtiltják a parkolást a 25-ös főút felnémeti szakaszán, és a jelzőlámpákat is áthangolják – videó

Képernyőfotó 2026 03 19 13.24.54

Jön a megoldás a gigadugóra – hétfőtől megtiltják a parkolást a 25-ös főút felnémeti szakaszán, és a jelzőlámpákat is áthangolják – videó

Ez a cikk több, mint 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az Egerben közlekedők számára pozitív hírt közölt a minap Vágner Ákos polgármester a közösségi oldalán.

Mint videójában a városvezető fogalmaz, történelmi léptékű közlekedésfejlesztési beruházás kezdődött városunkban. Ezzel összefüggésben a 25-ös főút városi szakaszán napközben nagy torlódások alakulnak ki.

Vágner Ákos tájékoztatása szerint a Magyar Közút vezetésével egyeztetve arra a megoldásra jutottak, hogy a dugók enyhítésére a jelzőlámpák finomhangolásra kerülnek, illetve hétfőtől megszüntetik az Egri út külső sávjában történő parkolás lehetőségét az Almár felé vezető sávban.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közlekedés kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL