Ideiglenes forgalmi rend változás lép életbe Egerben a gördülékenyebb közlekedés érdekében – erről számolt be közösségi oldalán Vágner Ákos polgármester.
A tájékoztatás szerint a Tesco/OBI és a felsőtárkányi csomópont közötti útszakaszon – Felsőtárkány irányába – megszűnik a parkolás a külső sávban. Az intézkedés célja, hogy csökkenjenek a torlódások és biztonságosabbá váljon a közlekedés ezen a forgalmas részen.
Az ott élőket arra kérik, hogy lehetőség szerint saját udvarukban parkoljanak. Amennyiben ez nem megoldható, a Liliom utcai parkolóban biztosítanak számukra alternatívát.
A felnémeti pincesornál szintén változás lép életbe: a reggeli és délutáni csúcsidőben – 7:00 és 8:30, valamint 15:00 és 18:00 között – jelzőőr segíti majd a forgalom irányítását. A nap többi részében továbbra is jelzőlámpás szabályozás marad érvényben.
A városvezetés hangsúlyozta: az intézkedések célja a gyorsabb és biztonságosabb közlekedés biztosítása. A közlekedők türelmét és együttműködését kérik az átmeneti időszakban.
Fotó: Vágner Ákos Facebook-oldala
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














