Betörés miatt indult eljárás egy 22 éves egri férfi ellen, aki a gyanú szerint egy helyi áruházba tört be kedden hajnalban. A rendőrök rövid időn belül azonosították az elkövetőt, az ellopott italokat pedig megtalálták nála.
A rendőrség tájékoztatása szerint a fiatal férfi június 23-án a hajnali órákban egy egri áruház bejárati ajtaját megrongálva jutott be az üzletbe. A betörést követően több üdítőitalt vitt magával. Az információk szerint a betörés a Barkóczy utcai Sparban történt.
Az eset felderítésében részt vevő rendőrök összehangolt munkájának köszönhetően az elkövetőt rövid időn belül sikerült azonosítani.
A nyomozók a férfi otthonában kutatást tartottak, ahol előkerültek az áruházból eltulajdonított italok is. Az ügyben a 22 éves egri férfit előállították, gyanúsítotti kihallgatása jelenleg is folyamatban van.
A rendőrség az ügy körülményeit vizsgálja.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















