Csőtörés történt Egerben, a Malomárok utca 55. szám előtt. A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkatársai már megkezdték a hiba elhárítását, a javítás idejére forgalomkorlátozásra és átmeneti vízhiányra is számítani kell.
A meghibásodás miatt a Malomárok utcát az Olasz utca felől lezárták, így jelenleg csak a célforgalom hajthat be az érintett útszakaszra.
A javítás idején a Malomárok utca páratlan oldalán található családi házakban szünetel az ivóvíz-szolgáltatás.
Az érintett lakók számára ideiglenes ivóvízvételi lehetőséget biztosítanak a Malomárok utca és a Kallómalom utca kereszteződésében található tűzcsapról.
A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkatársai folyamatosan dolgoznak a csőtörés elhárításán. Az önkormányzat a lakosság türelmét és megértését kéri, az arra közlekedőket pedig fokozott óvatosságra figyelmezteti a munkálatok idejére.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!













