115 darab új mozdonnyal gyorsul a vasúti közlekedés 2022-től, melyekből az egri vonalra is juthat majd – derül ki a MÁV-Start Zrt. egyik legfrissebb közleményéből.
A MÁV-Start Zrt. Facebook oldalán árulta el, hogy 2022-től jelentősen javul majd a vasúti közlekedés minősége Budapest és a megyeszékhelyi városok között.
Mint írják, a nemzetközi és a távolsági, azaz a főváros és a megyeszékhelyek összeköttetését biztosító vasúti közlekedés szolgáltatási színvonala annak a 115 darab modern villanymozdonynak köszönhetően javul majd, amelyek megvásárlása érdekében közbeszerzési eljárást indított a MÁV-START. Az első új mozdonyok legkorábban 2022 első felében állhatnak forgalomba.
Forrás: MÁV-Start Zrt. Facebook oldala
Fotó: IHO.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!











