Lépjen kapcsolatba velünk

Az egri Andrássy György középiskolában is megjelent a koronavírus

Andrássy

Az egri Andrássy György középiskolában is megjelent a koronavírus

Ez a cikk több, mint 5 éve és 9 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium egyik tanulóját hazaküldték az iskolából, mert pozitív lett a koronavírustesztje – írja a az intézmény közleményére hivatkozva a Heol.

Az egyik anyuka arról számolt be, hogy az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégiumba járó gyermekét hétfőn hazaküldték, mivel kiderült, hogy az osztályában egy kislány koronavírus tesztje pozitív lett. Tudomásunk szerint az osztály a továbbiakban digitális tanrendre tér át átmenetileg.

Szerda délelőtt az alábbi közlemény jelent meg az iskola honlapján:

Tájékoztatjuk a nyilvánosságot arról, hogy szeptember 13-án, az Egri Járási Hivatal Népegészségügyi Osztályának képviselőjétől értesültünk arról, hogy iskolánk egyik diákjánál a koronavírus jelenlétét észlelték.

– Az állami szervek előírásai alapján a tanuló osztályát és tanárait, digitális munkarendbe helyeztük. Diákjainknak előírtuk és ellenőrizzük az arcot takaró maszk szabályos viselését az intézmény közösségi tereiben. A tanórák után az iskola helységeinek és eszközeinek állami protokoll szerinti fertőtlenítését végezzük. Az oktató-nevelő munka az iskolában és az online térben is folyamatos – áll a közleményben.

Forrás: Heol.hu

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Koronavírus kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL