Az iskolának a környezettudatosság terén elért eredményeit méltatták ezzel a kitüntető címmel.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és az Agrárminisztérium Ökoiskola címet adományozott az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági iskolának. A kitüntető címmel az iskola környezettudatosság terén eddig elért eredményeit ismerték el.
Rozmán Éva, az iskola igazgatója a Heolnak elmondta, hogy a pályázaton bemutatták az intézményben folyó programokat, mint a faültetés vagy a szelektív hulladékgyűjtés. – Ez a cím felelősség, hogy fenntartjuk a pályázatban leírt eddig működő tevékenységeket – fogalmazott.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















