Lépjen kapcsolatba velünk

Ökoiskola lett az egri Andrássy

Andrássy

Ökoiskola lett az egri Andrássy

Ez a cikk több, mint 5 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az iskolának a környezettudatosság terén elért eredményeit méltatták ezzel a kitüntető címmel.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és az Agrárminisztérium Ökoiskola címet adományozott az egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági iskolának. A kitüntető címmel az iskola környezettudatosság terén eddig elért eredményeit ismerték el.

Rozmán Éva, az iskola igazgatója a Heolnak elmondta, hogy a pályázaton bemutatták az intézményben folyó programokat, mint a faültetés vagy a szelektív hulladékgyűjtés. – Ez a cím felelősség, hogy fenntartjuk a pályázatban leírt eddig működő tevékenységeket – fogalmazott.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Oktatás kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL