Az ukrán elnök ma kora délutáni videóüzenetében ismét a Nyugat segítségét kérte – közölte a Euronews.
Az ukrán elnök most az egyszerű emberekhez fordult, akiket arra kért:
ha van számottevő harctéri tapasztalatuk, és meg akarják védeni Európát, csatlakozzanak az ukránokhoz.
Korábban az ukrán védelmi minisztérium azt közölte: többé nem kötik korhatárhoz a katonai szolgálatot, bárki csatlakozhat önkéntesként – ukrán útlevéllel kortól függetlenül adnak fegyvert azoknak, akik a haza védelmében használnák.
A videót IDE KATTINTVA lehet megnézni.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















