Lépjen kapcsolatba velünk

Rangos elismerést kapott az egri kórház munkatársa

Kor

Rangos elismerést kapott az egri kórház munkatársa

Ez a cikk több, mint 2 éve és 7 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

EGVE-Díj elismerést kapott a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Kórház munkatársa, Cseszkó Géza egészségügyi szakmenedzser, a XXIX. Magyarországi Egészségügyi Napok rendezvényén.

Az Egészségügyi Gazdasági Vezetők Egyesülete Balatonalmádiban október 18-20-án megrendezett rangos konferenciáján Béres Margit az EGVE elnöke adta át a díjat munkatársunknak, kiemelkedő szolgálati tevékenysége és előadói tevékenysége elismeréseként – tájékoztatott közleményben az egészségügyi intézmény.

(A képen:  a leköszönő elnök Törökné Kaufmann Zsuzsanna, Béres Margit elnök,  Imre Tímea elnök jelölt és Cseszkó Géza.)

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Egészség kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL