Bár vasárnap már nyitva volt néhány üzlet, az igazi vásárlói roham hétfőn délelőtt indult meg Egerben is. Enyhén szólva „élénk” a forgalom a városban, és nem túlzás azt állítani, hogy teltház van a nagyobb áruház-láncoknál és egyetlen plázánkban, az Agria Parkban is. Ilyenkor a vásárlók a „deazértköszi” karácsonyi ajándékukat próbálják becserélni (már ha vevő rá a bolt, mert nem kötelező), leárazott termékekre vadásznak, még több ajándékot vásárolnak, vagy egyszerűen csak feltöltik élelmiszer-készleteiket.
Hírportálunk be se merészkedett az üzletekbe, már az áruházak parkolói is beszédesek, íme:
- Videófotó: Keller Richárd
- Videófotó: Keller Richárd
- Videófotó: Keller Richárd
- Videófotó: Keller Richárd
- Videófotó: Keller Richárd
- Videófotó: Keller Richárd
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!




















