Lépjen kapcsolatba velünk

Újra ostrom alatt az egri áruházak – fotók

Galeriabelyeg

Újra ostrom alatt az egri áruházak – fotók

Ez a cikk több, mint 10 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Bár vasárnap már nyitva volt néhány üzlet, az igazi vásárlói roham hétfőn délelőtt indult meg Egerben is. Enyhén szólva „élénk” a forgalom a városban, és nem túlzás azt állítani, hogy teltház van  a nagyobb áruház-láncoknál és egyetlen plázánkban, az Agria Parkban is. Ilyenkor a vásárlók a „deazértköszi” karácsonyi ajándékukat próbálják becserélni (már ha vevő rá a bolt, mert nem kötelező), leárazott termékekre vadásznak, még több ajándékot vásárolnak, vagy egyszerűen csak feltöltik élelmiszer-készleteiket.

Hírportálunk be se merészkedett az üzletekbe, már az áruházak parkolói is beszédesek, íme:

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Bulvár kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL