Eger megválasztott polgármestere készen áll arra, hogy átvegye városunk irányítását.
Pár nap és hivatalosan is indul a munka. Új fejezet nyílik városunk és az egri közgyűlés életében – írja legfrissebb, közösségi oldalára feltöltött posztjában Vágner Ákos.
A leendő polgármester emlékeztetett: – Eger választópolgárai a megújult Fidesz-KDNP-nek szavaztak bizalmat, így októbertől új képviselőtestület szolgál Egerben.
A kollégákkal folyamatosan egyeztetjük a teendőket, s elszántan készülünk arra a munkára, amelynek középpontjában az egység, a béke és a fejlődés megteremtése áll. Megszolgáljuk a bizalmat! – írja posztjában Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















