Isten éltesse a szépkorúakat! – írta Vágner Ákos a közösségi oldalán abból az apropóból, hogy az időseket köszöntötték az egri városházán.
Mindennapjainkhoz az elődök példáiból meríthetünk erőt, hitet és bátorságot. Köszönjük, hogy utat mutatnak, hogy rohanó világunkban arra is tanítanak, hogyan ajándékozhatjuk meg egymást az élet talán legfontosabb kincseivel: figyelemmel, szeretettel – fogalmazott a városvezető.
Mint kiemelte:
Megtisztelő volt a városházán időseinket üdvözölni, az külön öröm, hogy a hallgatóság soraiban édesanyám tekintete is ott ragyogott. Polgármesterként azt a célt is kitűztem a következő esztendőkre, hogy az idősebb generáció szerves része legyen a város mindennapjainak. Eger egy olyan hely legyen, ahol időseink is jól érzik magukat. Ahol tudják, hogy nem hagyjuk magukra őket. Ezért is fogok dolgozni! Köszönet, hála, tisztelet időseinknek.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















