Lépjen kapcsolatba velünk

Vágner Ákos: Ha megy a tél, a roller visszatér!

Roller

Vágner Ákos: Ha megy a tél, a roller visszatér!

Ez a cikk több, mint 1 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Ha megy a tél, a roller visszatér! – jelentette be közösségi oldalán Vágner Ákos polgármester. Mint írja, a tervek szerint a tavasszal ismét gurulhatunk a rollereken.

Mint ismert Egerben a közösségi elektromos roller szolgáltatást, szinte minden korosztály szívesen vette igénybe a tavasztól őszig tartó időszakban. Tavaly novemberben a szolgáltatást nyújtó Kft felfüggesztette a városban a szolgáltató tevékenységét, és elszállította a város közterületeiről a BIRD-öket. Azóta rengeteg megkeresést kapott az egriektől az önkormányzat, sokan szeretnék, ha ismét elérhető lennének a rollerek Egerben – idézte fel a polgármester.

Jelenleg két üzemeltetővel tárgyalunk, a terveink szerint tavasztól már újra gurulhatunk a kétkerekűeken

-fogalmazott Vágner Ákos.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közlekedés kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL