A híres egri sportoló az Eger Híreken keresztül Bakuból küldi pusziját, Valentin napi üdvözletét Nektek, ahol már két és fél hónapja él.
A gyönyörű röpislány elárulta nekünk, hogyan ünnepel ott:
– Ebben az évben 2 edzéssel, valamint a csapattársaimmal ünneplem a Valentin napot!:) Mar úgy érzem megszoktam a légkört és jól megy a csapatnak is. Legutóbbi sikerünk a 4. CEV kupa forduló első meccsének a megnyerése volt és a maximális (3) pont megszerzése az olasz Novara ellen. A bajnokságban pedig hamarosan kezdődik a playoff, ami eldönti hányadik helyen végzünk majd az azeri szuper ligában.
Sok sikert kívánunk neked Edina, legyen mindenkinek boldog Valentinja!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















