Lépjen kapcsolatba velünk

Nesze sánta, itt egy púp – csőtörés miatt lezárták a Malomárok utca egy szakaszát is

731344651 1690135588840801 1366444928596418002 n.png

Nesze sánta, itt egy púp – csőtörés miatt lezárták a Malomárok utca egy szakaszát is

Csőtörés történt Egerben, a Malomárok utca 55. szám előtt. A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkatársai már megkezdték a hiba elhárítását, a javítás idejére forgalomkorlátozásra és átmeneti vízhiányra is számítani kell.

A meghibásodás miatt a Malomárok utcát az Olasz utca felől lezárták, így jelenleg csak a célforgalom hajthat be az érintett útszakaszra.

A javítás idején a Malomárok utca páratlan oldalán található családi házakban szünetel az ivóvíz-szolgáltatás.

Az érintett lakók számára ideiglenes ivóvízvételi lehetőséget biztosítanak a Malomárok utca és a Kallómalom utca kereszteződésében található tűzcsapról.

A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkatársai folyamatosan dolgoznak a csőtörés elhárításán. Az önkormányzat a lakosság türelmét és megértését kéri, az arra közlekedőket pedig fokozott óvatosságra figyelmezteti a munkálatok idejére.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közlekedés kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL