Politikusaink ezúttal sem kímélték magukat, és többségük végighaknizta az ünnepet.
Polgármesterünk, Habis László ezúttal nem mondott beszédet (sokat tette ezt korábban), de részt vett az ünnepi szentmisén és a színházi ünnepségen Egerben, valamint együtt koszorúzott Martonné Adler Idikó, alpolgármesterrel a Petőfi téren. Erről „paparazzi” fotónk és videónk is van.
Nyitrai Zsolt, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője Mezőszemerén ünnepelt, ahol egy hazafias beszédet is lenyomott, de arról kép az nuku. Facebook-oldalán azért posztolt egy Hazát, szabadságot éltetőset:
Nincs infónk, hogy valahol is megjelent volna hivatalosan Mirkóczki Ádám, jobbikos országgyűlési képviselő a nemzeti ünnepen. A facebook-oldalára azért kirakott egy hazafias képet:
Főnöke, Vona Gábor Budapesten, a Március 15. téren mondott beszédet, és egy országos antikorrupciós akciót hirdetett.
Az LMP-s Komlósi Csaba Budapesten a Nemzeti Múzeum előtt szelfizett egy jót, miközben úgy ünnepelt, hogy Viktor ellen tüntetett.
Mindeközben ugyanott Viktorunk gyújtóhangulatú beszédet mondott és jól elázott. A bizonyítékot ki is posztolta rendületlenül:
A márciusi ifjak pedig facebook-posztban számoltak be az eseményekről.
Mindeközben mandarinrécénk meg csak csajozott és csajozott, és hazafias, büszke, dagadó kebellel a Petőfi tér közelében úszkálgatott. Na, jó erről nincs videónk, de korábbi archív videó igen. Aki még nem látta tekintse meg ITT, mivel töltötte a nőnapot a tubi-trubadúr.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!





















