Ismét győztek a kézilabdásaink! Diadalmaskodtak férfi kézilabdásaink, négy nappal a Komló legyőzése után megvertük a Balmazújváros KK-t is.
Ma este 18:00-kor léptek pályára a fiúk, és elhozták nekünk a győzelmet. A SBS Eszterházy férfi kézilabda csapat sikert sikerre halmoz, ezúttal a Balmazújváros ellen. Szoros meccs volt, félidőben 13:11-re állt a két csapat, a végeredmény 22:21 lett. Az egri csapat az NB1 7-14. helyért folytatja a küzdelmet, megvan a második győzelem a rájátszásban.
Gratulálunk, szép volt fiúk! Csak így tovább!
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

































