Április 23-án tizedik alkalommal rendezték meg Egerben a Kéklámpás Napot, amit a katasztrófavédelem, a rendőrség, a büntetés-végrehajtás, a mentők és a polgárőrség munkatársai szerveztek. Nézzétek meg Ti is a képgalériánkat!
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!






































