Továbbra is Káosz kapitány irányítja a közlekedést Egerben. Már eddig több, mint tíz anyagi kárral járó baleset történt az utakon, a hó esik az autók pedig törnek, elakadnak, vagy kicsúsznak.
A belváros sífutópályává alakulásáról szóló cikkünk Facebook posztjához, kedves olvasónk egy olyan videót osztott meg hozzászólásában, melyen egy csuklós busz mentéséről és néhány Egerben elakadt buszról látható mozgóképes felvétel.
Eger környékén külvilágtól elzárt település egyelőre nincs, a hókotrók folyamatosan dolgoznak. Nyolc megy folyamatosan a város útjain, de mivel folyamatosan havazik, amint befejezték a körüket, kezdhetik előröl. Akadozgat a tömegközlekedés is. Nem jó a helyzet az utakon, nem kellene autóba ülni.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















