Lépjen kapcsolatba velünk

Azt kérdezik, vigyék-e a hamut, vagy sem?

180126 futes fa tuz tel kandallo hamu pexels

Azt kérdezik, vigyék-e a hamut, vagy sem?

A háztartásokban keletkező hamu hasznosítása kapcsán kérdez  Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ez a cikk több, mint 8 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A háztartásokban keletkező hamu hasznosítása kapcsán kérdez  Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.

Régen a fa hamuját nagy becsben tartották. Lehetett bele takarítani, edényt súrolni, zöldség és gyümölcstároláshoz is felhasználták, szappant készítettek belőle. Ma jellemzőbben a járdák síkosságmentesítésében, és a kiskertben a növények védelmében veszi hasznát az, akinek van.

De nem mindenki tudja felhasználni, ezért is merült fel a hamu elszállításának kérdése. Hogy erre valóban szükség van-e Egerben, az hamarosan kiderül. Igényfelmérést végez ugyanis az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft., a szilárd tüzelésű kazánokban, kályhákban képződő hamu összegyűjtéséről. Ha a felmérés alapján erre szükség van, akkor megoldást találnak rá.

A kérdőív a megtalálható a cég internetes oldalán ide kattintva, de szórólapon is kitölthető.

Borítókép: Pixabay/pexel

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL