Az egerszalóki Mesés Shiraz Hotelt választotta helyszínül következő videoklipjéhez az X-Faktor egykori nyertese.
A fiatal énekesnő legutóbb decemberben járt nálunk, amikor az Eger Advent 2017 alkalmával a Dobó téren énekelt az egri közönségnek.
Most pedig a gyönyörű tehetség a közeli Shiraz Hotelbe látogatott el, ahol legújabb videoklipjén dolgozik. A hotel Instagram oldalán a következő fotó található az énekesnőről.
Reméljük hamarosan láthatjuk az elkészült videót, jó munkát kívánunk hozzá!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















