Hírportálunk pénteken beszámolt arról, hogy Egerbe látogatott Orbán Viktor miniszterelnök, hogy az egri önkormányzattal egy több tízmilliárdos fejlesztési-csomagról szóló egyezményt írjon alá a kormány nevében. A kormányfőt elkísérte Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és L. Simon László, a Miniszterelnökség parlamenti államtitkára is, akik interjút adtak az EHTV-nek.
Elsőként a Lázár János miniszter úrral készített interjút tesszük közé, aki egyebek mellett beszélt az egri fejlesztésekről, a Questor-ügy legújabb fejleményeiről, valamint a magyar-amerikai viszonyról.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














