L. Simon László nyitotta meg csütörtök este a XIX. Egri Bikavér Ünnepet. A Miniszterelnökség parlamenti államtitkára Nyitrai Zsolt, a térség országgyűlési képviselőjének meghívására látogatott Egerbe. Az államtitkár úr városunk iránti elkötelezettségéről beszélt hírportálunknak, amely -mint az interjúból is kiderül – korántsem csak egy protokolláris gesztus.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














