Kidolgoztuk és elfogadtuk a 2014-2020-as Területfejlesztési Operatív Programot és a kormány támogatásával intenzív beruházások indultak, nagy jelentőségű fejlesztések valósultak meg – összegezte saját és az egri önkormányzat egyéves munkáját Habis László polgármester, akinek napra pontosan egy éve szavaztak harmadszor is bizalmat az egriek.
Habis László nemcsak az egy év eredményeiről számolt be részletesen hírportálunknak, elárulta azt is, milyen további, fontos fejlesztések várhatók Egerben:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














