Nem csak mi, egriek szeretjük a Dobó teret. Úgy látszik ez a két magyar híresség is jól érezte magát Eger egyik legismertebb helyén.
Hamarosan ismét sztárdömping lesz városkánkban, hiszen többek között közeledik a Feszt!Eger is, amikor gyakran előfordul majd, hogy belebotlunk egy-egy ismerős arcba.
Az alábbi videót fotóriporter kollégánk, Nemes Róbert osztotta meg velünk, amelyben Czutor Zoltán a Belmondo zenekar frontembere, aki családjával többször ellátogatott már Egerbe, jókedvűen énekli a The Beatles Oh Darling című számát, Árpa Attila producer, színész, rendező pedig a vokálozó szerepét tölti be.
Megtudtuk azt is, hogy a háttérben ezalatt a The BlackBirds zenekar játszott, később pedig egy szám erejéig Czutor Zoltán is felment a színpadra.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















