Lépjen kapcsolatba velünk

Állami elismerésben részesült az egri Dobó István Gimnázium

Dobo

Állami elismerésben részesült az egri Dobó István Gimnázium

Fogyasztói tudatosságra nevelő címet kapott az iskola.

Ez a cikk több, mint 8 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Fogyasztói tudatosságra nevelő címet kapott az iskola.

Az intézmény tavaly novemberben indult a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium pályázatán – számolt be a TvEger.

2016 ősze óta 37 iskola kapta meg az elismerést az országban, Heves megyében a Dobó a harmadik ilyen intézmény.

További részleteket a TvEger riportjából tudhattok meg.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Oktatás kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL