A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya testi sértés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt – őrizetbe vételük mellett – folytat eljárást két verpeléti lakos ellen, akik több alkalommal megszúrtak egy helyi férfit – közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság.
A nyomozás adatai alapján a 17 éves és 19 éves testvérpár 2020. augusztus 27-én 1 óra és 2 óra között egy verpeléti lakatlan házban bántalmazott egy helyi férfit. A fiatalabb egy késsel, több alkalommal megszúrta a sértettet, míg az idősebb egy fa karóval fejen ütötte őt. A férfi az elsődleges orvosi vélemény alapján súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett.

A rendőrök a bejelentés napján elfogták a bántalmazókat, akik kihallgatásukon beismerő vallomást tettek. A nyomozó hatóság előterjesztést tett a gyanúsítottak letartóztatásának indítványozására.

Borítóképünk illusztráció.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















