Lépjen kapcsolatba velünk

Tégy jót! Véradást szervez a Szent István Rádió és Televízió

Veradas03

Tégy jót! Véradást szervez a Szent István Rádió és Televízió

Ez a cikk több, mint 5 éve és 9 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A szervezők szeptember 28-án, hétfőn 14-18 óra között az Érseki Palotába várják azokat, akik véradással szeretnének segíteni embertársaikon.

Először 2016-ban, „Tégy jót!” mottóval szervezett véradást a Szent István Rádió és Televízió. A sikeren felbuzdulva az elmúlt esztendőkben is hívta a szerkesztőség a donorokat.

Idén szeptember 28-án, hétfőn ismét várják a véradókat 14 órától 18 óráig az Egri Érseki Palotába. Minden önzetlen segítő ajándékcsomagot kap.

A program a Magyar Vöröskereszt és a Területi Vérellátó segítségével, az Egri Érseki Palota Turisztikai Látogatóközpont támogatásával valósul meg.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL