A Nagyhét és a Húsvét ünneplése a járványhelyzet miatt továbbra is a korábbi rendelkezések szerint lesz az Egri Főegyházmegyében, vagyis nem lesznek nyilvános liturgiák, a lelkipásztorok az idén is hívek nélkül ünneplik meg a Húsvéti Szent Háromnap misztériumait.
Az érseki szertartásokat nagycsütörtökön 18 órakor, nagypénteken 15 órakor és nagyszombaton 18 órakor, valamint Húsvétvasárnap az érseki szentmisét 10 órakor élőben követhetik a hívek a Szent István Rádión keresztül és a Szent István Televízió Youtube csatornáján.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!











