Az elmúlt 24 órában a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén négy anyagi káros és egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt,valamint egy férfi ittasan kerekezett az elektromos biciklijével.
A rendőrök 11 órakor Szilvásvárad belterületén ellenőriztek egy elektromos kerékpárt vezető férfit. Az intézkedéskor a 40 éves helyi lakossal szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott. Tekintettel arra, hogy az ellenőrzött jármű nagyobb volt, mint 300 Watt teljesítményű, így az már segédmotoros kerékpárnak minősül, melyre a jármű vezetője jogosítvánnyal nem rendelkezett, valamint bukósisakot sem viselt – közölte a rendőrség.
Biztonsági intézkedés egy esetben történt.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!












