A közös rózsafűzér imádságot a fertálymesterek szervezik március 24-re.
Közös rózsafűzér imádságot várnak szeretettel mindenkit az Egri Főegyházmegye központjában. Március 24-én 18 órától – Gyümölcsoltó Boldogasszony napjának előestéjén – kilépve a templomok csendjéből, Eger belvárosában, a Dobó téren közösen fordulunk égi édesanyánkhoz, közbenjárását kérve az élet védelméért, a családokért, a keresztény magyarság megmaradásáért – írták a szervezők a program Facebook-eseményében.
Imádkozzunk együtt Jézus Krisztus fogantatásának, születése hírüladásának ünnepén – kérik a hívektől, olvasható az Egri Főegyházmegye honlapján.

Nyitókép: illusztráció, Pesti Ferencesek honlapja
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















