A 25-ös számú főút 25-ös kilométerében, Szarvaskő és Eger között július 10-én 17 óra 27 perc körül egy kistehergépkocsi és egy betegszállító ütközött össze, melynek következtében négy személy megsérült.
A rendőrök teljes útlezárás mellett helyszíneltek az érintett útszakaszon. A gépjárművezetők Egerbocs-Bátor-Egerbakta irányba kerülhettek a helyszínelés ideje alatt.

A rendőrök a helyszínelést befejezték és forgalomkorlátozást feloldották, így ismét zavartalanul lehet közlekedni az érintett útszakaszon.
Fotók: Agria Tv
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!













