Lépjen kapcsolatba velünk

456 zsák hulladék gyűlt össze eddig a tiszai áradás után

Szemét Tisza

456 zsák hulladék gyűlt össze eddig a tiszai áradás után

Ez a cikk több, mint 2 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A Közép-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság (Kötivizig) vízminőségvédelmi kárelhárítás keretében gyűjti össze a Tisza folyónál a Tisza-tónál az árvízzel felhalmozódott kommunális hulladékot – írta meg a Kötivizig.

A közelmúltban levonult tiszai árhullámokkal jelentős mennyiségű hulladék rakódott ki a hullámtereken, illetve a partéleken. Ezért az igazgatóság munkatársai az elkövetkezőkben a víz felől és a partról egyaránt összegyűjtik a szemetet.

Eddig a Tisza-tónál 313 darab (egyenként 160 literes) zsák hulladéktól mentesítették a környezetet, míg a Tisza folyó mentén 143 zsáknyi hulladékot gyűjtöttek.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Minden más kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL