Lépjen kapcsolatba velünk

Átadás-átvétel: Vágner Ákos átvette a város vezetését, Mirkóczki Ádám elbúcsúzott az egriektől

461677139 470992826088186 3795971430308665925 n

Átadás-átvétel: Vágner Ákos átvette a város vezetését, Mirkóczki Ádám elbúcsúzott az egriektől

Ez a cikk több, mint 1 éve és 8 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Megtörtént a polgármesteri munkakör átvétele kedden az egri Városházán. Vágner Ákos jött, Mirkóczki Ádám ment, aki Facebook bejegyzésben búcsúzott el az egriektől. Azt is elárulta, hogy bár nem tudja még mit hoz a jövő, de most kivonul a közéletből.

A polgármesteri munkakör átadás-átvétele megtörtént a kormányhivatal szakembereinek jelenlétében. Eger folyamatban lévő ügyeit áttekintjük, megvizsgáljuk és megkezdjük azok feldolgozását – írja Facebook posztjában Vágner Ákos, aki a legjobbakat kívánta a leköszönő polgármesternek.

Fotó: Vágner Ákos Facebook-oldala

Mirkóczki Ádám hétfőn egy, a közösségi oldalára feltöltött posztban búcsúzott el az egriektől és a közélettől, de hogy véglegesen-e, ezt a kérdést nyitva hagyta

A posztjáról távozó expolgármester azt írta:

– Elérkezett a nap, amikor életem egy meghatározó szakaszának végére értem. Hogy végleges-e a búcsú azt ma még nem tudom, de most távozom a közéletből.

– Nem maradt más hátra, minthogy köszönetet mondjak családtagjaimnak, barátaimnak és minden munkatársamnak, akik ezen a nagyon kemény, rögös és olykor kíméletlen politikai munkában segítettek. Külön köszönet azoknak, akik mindvégig kitartottak mellettem és bíztak bennem. Hálás vagyok nekik, mert nélkülük még ennyire sem ment volna. Hosszú, sokszor kegyetlen volt ez a másfél évtized, a parlamenti tíz esztendő és az elmúlt öt év egyaránt. Köszönet mindenkinek, aki szavazatával, munkájával vagy egyszerűen csak együttérzésével, jókívánságaival volt mellettem 

– Köszönöm ugyanakkor azoknak is, akik velem szemben álltak. Tőlük is nagyon sokat tanultam, tapasztaltam. Nyilván sok-sok dolog nem esett jól és szívesen kihagytam volna, de hiszem, hogy a rossz dolgokból is rengeteget lehet meríteni a jövőre. Így nincs bennem sem harag, sem bosszúvágy, de még apró rosszindulat sem. Nekik is minden jót! Akiket megbántottam, azoktól bocsánatot kérek, akik engem megbántottak, azoknak már megbocsátottam, tette hozzá a leköszönő politikus, aki megjegyezte: 

-Az új városvezetésnek és képviselő-testületnek pedig kívánok sikeres és eredményes munkát és Eger érdekében egy sokkal nyugalmasabb, békésebb közéletet! Tisztelettel és köszönettel mindenért! – zárta sorait Mirkóczki Ádám.

Mától hivatalosan is Vágner Ákos Eger polgármestere
Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Közélet kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL